Author: 8***3
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 超級棒棒有夠喜歡有夠棒超級喜愛讚讚呦
顏色: 灰色
Price: HK$104.00
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Grey |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Kinky Curly |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 170 g |
| 長度 | 25 cm |
| 頭圍 | 55 cm |
| SKU | sb2408012874708820 |
Overall Rating: 4.82/5
Author: 8***3
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 超級棒棒有夠喜歡有夠棒超級喜愛讚讚呦
顏色: 灰色
Author: c***y
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
顏色: 灰色 | 1 photo(s)
Author: a***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: very good it's for a dress up party 🥳
顏色: 灰色 | 1 photo(s)
Author: M***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Great product and good quality for the price and quality
顏色: 灰色 | 1 photo(s)